Акција
-41%
ТВ комода 3012
9.900 ден.16.900 ден.
9.900 ден.16.900 ден.
-22%
Клуб маса ЛИЦИТА
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-10%
ТДФ КАПРИ
89.900 ден.99.900 ден.
89.900 ден.99.900 ден.
-22%
Клуб маса К-1120 иверка
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-32%
Лифтомат СИМОН
3.990 ден.5.900 ден.
3.990 ден.5.900 ден.
-40%
Клуб маса 4016
8.900 ден.14.900 ден.
8.900 ден.14.900 ден.
-15%
Стол КОРАЛ
2.797 ден.3.290 ден.
2.797 ден.3.290 ден.
-25%
ТДФ КАЈРА
26.900 ден.35.900 ден.
26.900 ден.35.900 ден.
-43%
Клуб маса СЕТ ЗИ-106
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-17%
Стол ЛАРИМАР
2.900 ден.3.490 ден.
2.900 ден.3.490 ден.
-38%
Клуб маса МОЛ
4.900 ден.7.900 ден.
4.900 ден.7.900 ден.
-20%
Комода ЛАЦИУМ
23.900 ден.29.900 ден.
23.900 ден.29.900 ден.
-42%
Бифе БИГ БЕНГ
6.900 ден.11.900 ден.
6.900 ден.11.900 ден.
-25%
Клуб маса БОБИ
5.900 ден.7.900 ден.
5.900 ден.7.900 ден.
-41%
Клуб маса КУМБА
6.900 ден.11.600 ден.
6.900 ден.11.600 ден.
-13%
Комода БРУНО меркур - бела
12.900 ден.14.900 ден.
12.900 ден.14.900 ден.
-20%
ТВ комода 2010
15.900 ден.19.900 ден.
15.900 ден.19.900 ден.
-15%
ТДФ БОНИ
33.900 ден.39.900 ден.
33.900 ден.39.900 ден.
Стол КЕЛЕБЕК
 • Стол КЕЛЕБЕК
 • Стол КЕЛЕБЕК

Стол КЕЛЕБЕК

1.190 ден.1.690 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10596
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

 • Димензии: 46 x 51 х 99 cm
 • - димензии на седечки дел: 44 х 42 cm
 • - висина на седечки дел: 49 cm
 • Боја:
 • - Кафена со Бела
 • - Црна со Бела
 • Изработка: Стол изработен во еко-кожа со метални ногари.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS