Акција
Стол КОКИ

Стол КОКИ

3.390 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10796
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 49 x 57 х 91 cm
  • - димензии на седечки дел: 45 х 46 cm
  • - висина на седечки дел: 49 cm
  • Боја: Сива
  • Изработка: Стол изработен од штоф на делот за седење и потпирање, еко-кожа на задниот дел од потпирачката фарбани метални ногари.
  • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS