Акција
-44%
Комода БРАЈТ
12.900 ден.22.900 ден.
12.900 ден.22.900 ден.
-30%
Стол КЕЛЕБЕК
1.190 ден.1.690 ден.
1.190 ден.1.690 ден.
-31%
АГ РИВА
24.900 ден.35.900 ден.
24.900 ден.35.900 ден.
-23%
Клуб маса ВАЛЕТА
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-25%
Клуб маса БОБИ
5.900 ден.7.900 ден.
5.900 ден.7.900 ден.
-16%
АГ НУБО
26.900 ден.31.900 ден.
26.900 ден.31.900 ден.
-38%
Бифе ЛАЦИУМ
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-28%
ТВ комода БЈАНКО
7.900 ден.10.900 ден.
7.900 ден.10.900 ден.
-35%
ТДФ ПОСИТАНО штоф
33.900 ден.51.900 ден.
33.900 ден.51.900 ден.
-9%
АГ САН РЕМО
79.900 ден.87.900 ден.
79.900 ден.87.900 ден.
-17%
Стол ЛАРИМАР
2.900 ден.3.490 ден.
2.900 ден.3.490 ден.
-18%
ТДФ ЕЛИТА
36.900 ден.44.900 ден.
36.900 ден.44.900 ден.
-34%
Лежај ЏУЛИЕТА
14.900 ден.22.500 ден.
14.900 ден.22.500 ден.
-14%
АГ РЕЛАКС
56.900 ден.65.900 ден.
56.900 ден.65.900 ден.
-28%
Стол СХ-1
2.890 ден.3.990 ден.
2.890 ден.3.990 ден.
-9%
Комода СИГМА
9.900 ден.10.900 ден.
9.900 ден.10.900 ден.
-52%
Стол ДЦ1779-2
1.390 ден.2.900 ден.
1.390 ден.2.900 ден.
-34%
Биро БАРУ
5.900 ден.8.900 ден.
5.900 ден.8.900 ден.
Стол КОНИ
 • Стол КОНИ
 • Стол КОНИ
 • Стол КОНИ
 • Стол КОНИ
 • Стол КОНИ
 • Стол КОНИ
 • Стол КОНИ
 • Стол КОНИ
 • Стол КОНИ

Стол КОНИ

3.490 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10801
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 48 x 54 х 84 cm
 • - димензии на седечки дел: 40 х 42 cm
 • - висина на седечки дел: 50 cm
 • Боја: 
 • - Орев со Крем
 • - Орев со Кафена
 • - Орев со Сина
 • - Орев со Жолта
 • - Орев со Сива
 • - Бела со Крем
 • - Бела со Кафена
 • - Бела со Сина
 • - Бела со Жолта
 • - Бела со Сива
 • Изработка: Стол со тапациран штоф на седечки и потпирачки дел, дрвена основа и ногари во Орев или Бела боја.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS