Акција
-17%
Стол ЛАРИМАР
2.900 ден.3.490 ден.
2.900 ден.3.490 ден.
-43%
Клуб маса ЛИНДА
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-34%
Лежај ЏУЛИЕТА
14.900 ден.22.500 ден.
14.900 ден.22.500 ден.
-23%
ТДФ ДОРИАН
33.900 ден.43.900 ден.
33.900 ден.43.900 ден.
-40%
Блок кујна ОКТАВИА ЛУКСОРИ
23.900 ден.39.900 ден.
23.900 ден.39.900 ден.
-25%
Комода ЈУЛЕДА
8.900 ден.11.900 ден.
8.900 ден.11.900 ден.
-22%
Клуб маса ЛИЦИТА
6.900 ден.8.900 ден.
6.900 ден.8.900 ден.
-13%
АГ ПЕРА голема
53.900 ден.61.900 ден.
53.900 ден.61.900 ден.
-31%
АГ РИВА
24.900 ден.35.900 ден.
24.900 ден.35.900 ден.
-31%
Комода ПОЗНАН
8.900 ден.12.900 ден.
8.900 ден.12.900 ден.
-44%
Комода БРАЈТ
12.900 ден.22.900 ден.
12.900 ден.22.900 ден.
-38%
Клуб маса МОЛ
4.900 ден.7.900 ден.
4.900 ден.7.900 ден.
-9%
Комода СИГМА
9.900 ден.10.900 ден.
9.900 ден.10.900 ден.
-16%
Клуб маса ATTENTION
6.600 ден.7.900 ден.
6.600 ден.7.900 ден.
-16%
АГ НУБО
26.900 ден.31.900 ден.
26.900 ден.31.900 ден.
-28%
Стол СХ-1
2.890 ден.3.990 ден.
2.890 ден.3.990 ден.
-20%
Стол ДЦ1741
2.390 ден.2.990 ден.
2.390 ден.2.990 ден.
-28%
Стол СТАР
2.890 ден.3.990 ден.
2.890 ден.3.990 ден.
Стол ЛУКСОРИ
 • Стол ЛУКСОРИ
 • Стол ЛУКСОРИ

Стол ЛУКСОРИ

4.390 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10906
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

 • Димензии: 41 x 61 х 98 cm
 • - димензии на седечки дел: 46 х 50 cm
 • - висина на седечки дел: 47 cm
 • Боја: 
 • - Бела 
 • - Црна
 • - Сива
 • Изработка: Стол изработен од еко-кожа на делот за седење и потпирање и хромирани метални ногари.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS