Акција
-11%
АГ ЛАНА
21.900 ден.24.600 ден.
21.900 ден.24.600 ден.
-14%
Бифе ДОМА
5.900 ден.6.900 ден.
5.900 ден.6.900 ден.
-29%
Блок кујна АНИТА
9.900 ден.13.900 ден.
9.900 ден.13.900 ден.
-18%
Закачалка СИТИ 217
8.900 ден.10.900 ден.
8.900 ден.10.900 ден.
-57%
Клуб маса ЛИНДА
2.990 ден.6.900 ден.
2.990 ден.6.900 ден.
-62%
Клуб маса ПЕТЈА
2.990 ден.7.900 ден.
2.990 ден.7.900 ден.
-25%
Комода СИТИ 321
8.900 ден.11.900 ден.
8.900 ден.11.900 ден.
-20%
Комода СТАТУС
11.900 ден.14.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
11.900 ден.14.900 ден.
-15%
Лежај ПЕНКО
7.900 ден.9.300 ден.
7.900 ден.9.300 ден.
-25%
Ормар ОРГАНЗА
8.900 ден.11.900 ден.
8.900 ден.11.900 ден.
-22%
Плакар ЛОНГЛАЈН 170 СПЕЦИЈАЛ
9.300 ден.11.900 ден.
9.300 ден.11.900 ден.
-29%
Сандаче за чевли МАРТИН
4.900 ден.6.900 ден.
4.900 ден.6.900 ден.
-16%
Спална соба КАТЕРИНА
17.600 ден.20.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
17.600 ден.20.900 ден.
-18%
Спална соба СОФИЈА
22.900 ден.27.900 ден.
Врз основа на 1 оценки.
22.900 ден.27.900 ден.
-33%
Стол ДЦ1782-2
2.190 ден.3.290 ден.
2.190 ден.3.290 ден.
-26%
Стол КАИТИ
2.790 ден.3.790 ден.
2.790 ден.3.790 ден.
-34%
Стол МОМО
2.190 ден.3.300 ден.
2.190 ден.3.300 ден.
-33%
Стол СЕАТОН
2.690 ден.3.990 ден.
2.690 ден.3.990 ден.
Стол ПЕДЛИ
 • Стол ПЕДЛИ
 • Стол ПЕДЛИ

Стол ПЕДЛИ

1.600 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10592
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

 • Димензии: 40 x 47 х 87 cm
 • - димензии на седечки дел: 37 х 34 cm
 • - висина на седечки дел: 50 cm
 • Боја:
 • - Кафена со Бела
 • - Црна со Бела
 • Изработка: Стол изработен во еко-кожа со метални ногари во Хром боја.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS