Столови

Столови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Стол ФИЛИП
Димензии: 43 x 53 х 95 cm Боја:  Црна Изработка: Модерен трпезариски с..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
Стол МОМО
Димензии: 41 x 52 х 99 cm - висина на седечки дел: 48 cm Боја:&nbs..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.
-21%
Стол ДЦ1779-2
Димензии: 38 x 44 х 87 cm - димензии на седечки дел: 38 х 44 cm ..
2.290 ден.2.900 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
-17%
Стол ДЦ355 кожа
Димензии: 43 x 47 х 77 cm - димензии на седечки дел: 41 х 44 cm - ви..
2.490 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
-15%
Стол ДЦ355 штоф
Димензии: 48 x 57 х 81 cm - димензии на седечки дел: 38 х 44 cm - ви..
2.542 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.154 ден.
-14%
Стол ДЦ1727-2
Димензии: 58 x 57 х 83 cm - димензии на седечки дел: 42 х 44&..
2.490 ден.2.900 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Стол ДЦ332
Димензии: 44 x 50 х 96 cm - димензии на седечки дел: 44 х 41&..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
-17%
Стол ДЦ1731-2
Димензии: 50 x 58 х 85 cm - димензии на седечки дел: 42 х 42&..
2.490 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
-21%
Стол ДЦ1782-2
Димензии: 47 x 61 х 88 cm - димензии на седечки дел: 45 х 42&..
2.590 ден.3.290 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
-15%
Стол ДЦ1742
Димензии: 61 x 53 х 84 cm - димензии на седечки дел: 44 х 42&..
2.790 ден.3.290 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Стол ДЦ1739
Димензии: 54 x 57 х 86 cm - димензии на седечки дел: 38 х 43 cm ..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
-18%
Стол ДЦ1741
Димензии: 58 x 56 х 80 cm - димензии на седечки дел: 41 х 40 ..
3.190 ден.3.900 ден.
без ДДВ: 2.703 ден.
-15%
Стол ЛАРИМАР
Димензии: 45 x 61 х 84 cm - висина на седечки дел: 47 cm ..
3.987 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 3.378 ден.
-15%
Стол САФИР
Димензии: 43 x 50 х 80 cm - висина на седечки дел: 47 cm ..
2.542 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.154 ден.
Стол Х-240
Димензии: 44 x 39 х 87 cm Височина на седење: 47 cm Боја: Т..
3.190 ден.
без ДДВ: 2.703 ден.
Барски стол Х-69
Димензии: 48 x 55 x 91-111 cm Висина на седиште: 61-81 cm Боја: Црна Изработ..
4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
-15%
Барски стол Х-85
Димензии: 41 x 44 x 100 cm Висина на седиште: 66 cm Боја: Сива Изработка: Фи..
4.165 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.530 ден.
-15%
Барски стол Х-51
Димензии: 56 x 46 x 115 cm Висина на седиште: 76 cm Боја:  - Црна - Бела ..
4.165 ден.4.900 ден.
без ДДВ: 3.530 ден.
Стол ГРАЦ
Димензии: 67 x 58 х 89 cm   Боја: - Сива  ..
4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Стол Х-214
Димензии: 45 x 53 х 90 cm Височина на седење: 47 cm Бо..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS