Акција
-11%
АГ АВАНТИ
39.900 ден.44.900 ден.
39.900 ден.44.900 ден.
-30%
Клуб маса ГАСПАРО
6.900 ден.9.900 ден.
6.900 ден.9.900 ден.
-9%
Стол К201
2.990 ден.3.290 ден.
2.990 ден.3.290 ден.
-51%
Клуб маса ЛАВА
4.900 ден.9.900 ден.
4.900 ден.9.900 ден.
-25%
Клуб маса БОБИ
5.900 ден.7.900 ден.
5.900 ден.7.900 ден.
-31%
АГ РИВА
24.900 ден.35.900 ден.
24.900 ден.35.900 ден.
-29%
Лифтомат КОМБО
4.690 ден.6.600 ден.
4.690 ден.6.600 ден.
-23%
ТДФ ДОРИАН
33.900 ден.43.900 ден.
33.900 ден.43.900 ден.
-38%
Бифе ГАСПАРО
9.900 ден.15.900 ден.
9.900 ден.15.900 ден.
-28%
Клуб маса КЕРЕС
7.900 ден.10.900 ден.
7.900 ден.10.900 ден.
-49%
Тоалетна КОМБИНО
2.990 ден.5.900 ден.
2.990 ден.5.900 ден.
-18%
ТДФ ЕЛИТА
36.900 ден.44.900 ден.
36.900 ден.44.900 ден.
-15%
Стол КОРАЛ
2.797 ден.3.290 ден.
2.797 ден.3.290 ден.
-34%
ТВ комода 3011
9.900 ден.14.900 ден.
9.900 ден.14.900 ден.
-21%
Лежај САТУРН
14.900 ден.18.900 ден.
14.900 ден.18.900 ден.
-17%
Спална соба ЛАЗУР
18.900 ден.22.900 ден.
18.900 ден.22.900 ден.
-29%
Стол СЕЛВИ
2.390 ден.3.390 ден.
2.390 ден.3.390 ден.
-15%
ТДФ БОНИ
33.900 ден.39.900 ден.
33.900 ден.39.900 ден.
Стол СЕЛВИ
 • Стол СЕЛВИ
 • Стол СЕЛВИ
 • Стол СЕЛВИ

Стол СЕЛВИ

2.390 ден.3.390 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10972
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 51 x 53 х 87 cm
 • - димензии на седечки дел: 46 х 43 cm
 • - висина на седечки дел: 49 cm
 • Боја: 
  - Жолта
  Сина
 • Изработка: Стол изработен од штоф на делот за седење и потпирање и дрвени ногари.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS