Акција
-10%
АГ АЈКА
60.210 ден.66.900 ден.
60.210 ден.66.900 ден.
-10%
Двосед ЛИВОРНО
24.210 ден.26.900 ден.
24.210 ден.26.900 ден.
-15%
Стол ЕЛИ
1.777 ден.2.090 ден.
1.777 ден.2.090 ден.
-10%
ТВ комода 3014
14.310 ден.15.900 ден.
14.310 ден.15.900 ден.
-15%
Стол ЈОСИФ
2.712 ден.3.190 ден.
2.712 ден.3.190 ден.
-10%
Клуб маса 4030
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-10%
АГ ВЕРНАЦА
62.910 ден.69.900 ден.
62.910 ден.69.900 ден.
-15%
Стол МИЛА
2.032 ден.2.390 ден.
2.032 ден.2.390 ден.
-15%
Стол СИГИЛИТЕ
2.372 ден.2.790 ден.
2.372 ден.2.790 ден.
-15%
Стол КАПРИ
2.881 ден.3.390 ден.
2.881 ден.3.390 ден.
-15%
Стол БРУНО
2.541 ден.2.990 ден.
2.541 ден.2.990 ден.
-10%
ТВ комода 3010
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Стол СТАР
3.391 ден.3.990 ден.
3.391 ден.3.990 ден.
-10%
АГ АПОЛО
44.010 ден.48.900 ден.
44.010 ден.48.900 ден.
-15%
Стол ПЕДЛИ
1.360 ден.1.600 ден.
1.360 ден.1.600 ден.
-10%
АГ ФЕЛИПЕ
71.910 ден.79.900 ден.
71.910 ден.79.900 ден.
-10%
ТВ комода 3011
13.410 ден.14.900 ден.
13.410 ден.14.900 ден.
-15%
Стол ВАЛЕРИ
2.202 ден.2.590 ден.
2.202 ден.2.590 ден.
Стол ВАЛЕРИ
 • Стол ВАЛЕРИ
 • Стол ВАЛЕРИ

Стол ВАЛЕРИ

2.202 ден.2.590 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10795
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: 45 x 50 х 84,5 cm
 • - димензии на седечки дел: 40 х 37 cm
 • - висина на седечки дел: 45 cm
 • Боја: 
 • - Кафена
 • - Бела
 • - Црна
 • Изработка: Стол изработен од еко-кожа на делот за седење и потпирање и ногари од буково дрво.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS