Акција
-15%
ТДФ БОНИ
33.900 ден.39.900 ден.
33.900 ден.39.900 ден.
-43%
Сандаче за чевли МАРТИН
3.900 ден.6.900 ден.
3.900 ден.6.900 ден.
-29%
Стол СЕЛВИ
2.390 ден.3.390 ден.
2.390 ден.3.390 ден.
-20%
Стол ДЦ1741
2.390 ден.2.990 ден.
2.390 ден.2.990 ден.
-35%
ТДФ ПОСИТАНО штоф
33.900 ден.51.900 ден.
33.900 ден.51.900 ден.
-21%
Лежај САТУРН
14.900 ден.18.900 ден.
14.900 ден.18.900 ден.
-38%
Клуб маса МОЛ
4.900 ден.7.900 ден.
4.900 ден.7.900 ден.
-16%
Клуб маса ATTENTION
6.600 ден.7.900 ден.
6.600 ден.7.900 ден.
-16%
АГ НУБО
26.900 ден.31.900 ден.
26.900 ден.31.900 ден.
-34%
Лежај ЏУЛИЕТА
14.900 ден.22.500 ден.
14.900 ден.22.500 ден.
-12%
Комода РЕКС капучино
12.900 ден.14.600 ден.
12.900 ден.14.600 ден.
-23%
ТДФ ДОРИАН
33.900 ден.43.900 ден.
33.900 ден.43.900 ден.
-20%
Комода ЛАЦИУМ
23.900 ден.29.900 ден.
23.900 ден.29.900 ден.
-14%
АГ РЕЛАКС
56.900 ден.65.900 ден.
56.900 ден.65.900 ден.
-23%
Клуб маса ВАЛЕТА
9.900 ден.12.900 ден.
9.900 ден.12.900 ден.
-8%
ТДФ ПОСИТАНО
97.900 ден.106.900 ден.
97.900 ден.106.900 ден.
-31%
Клуб маса 4017
8.900 ден.12.900 ден.
8.900 ден.12.900 ден.
-20%
ТВ комода 2010
15.900 ден.19.900 ден.
15.900 ден.19.900 ден.
Стол ВЕЛВЕТ
 • Стол ВЕЛВЕТ
 • Стол ВЕЛВЕТ
 • Стол ВЕЛВЕТ
 • Стол ВЕЛВЕТ

Стол ВЕЛВЕТ

2.990 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10364
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 45 x 54 х 87 cm
 • - димензии на седечки дел: 46 х 43 cm
 • - висина на седечки дел: 50 cm
 • Боја: 
 • - Сива
 • - Сина
 • - Крем
 • - Портокалова
 • - Зелена
 • - Розева
 • Изработка: Стол изработен од штоф на делот за седење и потпирање и сиво фарбани метални ногари.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS