Трп. маса ТРАНСФОРМЕР
 • Трп. маса ТРАНСФОРМЕР
 • Трп. маса ТРАНСФОРМЕР
 • Трп. маса ТРАНСФОРМЕР
 • Трп. маса ТРАНСФОРМЕР

Трп. маса ТРАНСФОРМЕР

6.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 80 cm  x  В: 75 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 12113
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 160 x 80 x 75 cm
  Димензии на склопена: 80 x 36 x 75 cm
 • Боја: 
  - Даб
  - Орев
 • Изработка: Трп. маса на раскопување изработена од иверка со дебелина од 16 мм.
  Бесплатна испорака.
​* Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
 
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS