Трп. маса КЕЛЕБЕК
 • Трп. маса КЕЛЕБЕК
 • Трп. маса КЕЛЕБЕК

Трп. маса КЕЛЕБЕК

7.565 ден.8.900 ден.
Димензии: Д: 130 cm  x  Ш: 80 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11446
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* КЕЛЕБЕК БОЈА:
 • Димензии: 130(+34) x 80 х 76 cm
 • Боја:
 • - Бела со Црни декорации (Точки)
 • - Бела со Црни декорации (Цветна)
 • - Бела со Црни декорации (Линии)
  Материјал: Трп.маса со механизам за продолжување, изработена од Бел медијапан, стакло на плотната и метални ногари.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 • *Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS