Трпезариски маси

Трпезариски маси

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
Трп. маса ПЕРЛ
Димензии: 160 х 80 х 76 cm Боја: Бела Изработка: Трпезариска маса изр..
16.915 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 14.335 ден.
-15%
Трп. маса ЏЕТ 140-180
Димензии: 140(+40) x 80 x 76 cm Боја:  - Бела - Црна Израбо..
21.165 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 17.936 ден.
-15%
Трп. маса ЦИТРИНЕ 140-180
Димензии: 140-180 х 80 х 76 cm Боја: Крем Изработка: Трпезариска маса..
21.165 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 17.936 ден.
-15%
Трп. маса ЛИОН
Димензии: 140 x 80 x 75 cm Боја: Бела Изработка: Фиксна трпеза..
14.365 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.174 ден.
-15%
Трп. маса АМБЕР 160-200
Димензии: 160-200 х 80 х 76 cm Боја: Сива со Бела Изработка: Трп..
16.915 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 14.335 ден.
-15%
Трп. маса ОПАЛ 140-180
Димензии: 140-180 х 80 х 76 cm   Боја:  - Бела Сјај ..
21.165 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 17.936 ден.
-15%
Трп. маса ШЕЛ
Димензии: 160 х 90 х 76 cm Боја: - Сива - Бела Изработка: ..
15.215 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 12.894 ден.
-15%
Трп. маса АВИНИОН
Димензии: 160(+40) x 90 х 74,8 cm Боја: Снежен Дабј Изработка: Трпеза..
15.215 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 12.894 ден.
-15%
Трп. маса ЈАНЈА
Димензии: 120 x 80 x 77 cm Боја: Бела Изработка: Фиксна трп. мас..
12.665 ден.14.900 ден.
без ДДВ: 10.733 ден.
-15%
Трп. маса КИТИ
Димензии: 160(+60) x 90 x 76 cm Боја: Бела Изработка: Растеглива трп. ..
19.465 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 16.496 ден.
-15%
Трп. маса ПИНИОЛ
Димензии: 140(+40) x 80 x 76 cm Боја: Бела со Црна Изработка: Ра..
18.615 ден.21.900 ден.
без ДДВ: 15.775 ден.
-15%
Трп. маса БОМБА
БОМБА 80 Димензии: 80 х 80 х 75 cm   БОМБА 140 Димензии: 140 ..
7.565 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.411 ден.
-15%
Трп. маса ХЕКТОР
Димензии: 160 x 90 x 76 cm Боја: Орев Изработка: Фиксна&nbs..
15.215 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 12.894 ден.
-15%
Трп. маса ГРАБО
Димензии: 140(+40) x 90 x 75 cm Боја: Сонома Изработка: Растегли..
9.265 ден.10.900 ден.
без ДДВ: 7.852 ден.
-15%
Трп. маса КАРА
Димензии: 160 x 90 x 76 cm Боја: Брест Изработка: Фиксна тр..
11.815 ден.13.900 ден.
без ДДВ: 10.013 ден.
-15%
Трп. маса СИСТЕР
СИСТЕР 160 Димензии: 160 х 90 х 76 cm   СИСТЕР 180 Димензии: ..
12.410 ден.14.600 ден.
без ДДВ: 10.517 ден.
-15%
Трп. маса БЛЕСТ 2
Димензии: 180(+40) x 105 x 78 cm Боја: Бела Изработка: Растеглива трп..
19.465 ден.22.900 ден.
без ДДВ: 16.496 ден.
-15%
Трп. маса МАНИЈА
Димензии: 140(+40) x 90 x 76 cm Боја: Бела Изработка: Растеглива..
16.915 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 14.335 ден.
-15%
Трп. маса АРИАНО
Димензии: 160 x 90 x 76 cm Боја: Бела Изработка: Фиксна трп. мас..
13.515 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 11.453 ден.
-15%
Трп. маса БООМ
Димензии: 160 x 90 cm Боја: Бела Изработка: Фиксна трп. маса со ..
7.565 ден.8.900 ден.
без ДДВ: 6.411 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS