Акција
Трп. маса АЛТЕА
  • Трп. маса АЛТЕА

Трп. маса АЛТЕА

17.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9724
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 120(+40) x 80 х 76 cm
  • Боја: Бела висок сјај
    Изработка: Трпезариска маса изработена од лакиран медијапан висок сјај плотна.
    Бесплатна испорака.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS