Акција
Трп. маса ДАРИА
  • Трп. маса ДАРИА

Трп. маса ДАРИА

18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10017
Достапност: Out Of Stock
Количина:
  • Димензии: 180 x 90 х 76 cm 
  • Боја: 
  • - Бела со црна
  • Изработка: Трп. маса изработена во бел МДФ висок сјај и плотна од црно стакло (6мм).
  • Бесплатна испорака.
 
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS