Акција
Трп. маса ЕТ-42
  • Трп. маса ЕТ-42

Трп. маса ЕТ-42

16.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7690
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


  • Димензии: 130(+40) x 80 x 76 cm
  • Боја: 
  • - Kрем со Капучино Сјај
  • - Бела со Црна Сјај
  • Изработка: Изработена од медијапан висок сјај. Масата се продолжува на средишниот дел за дополнителни 40 cm.
  • Бесплатна испорака.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS