Акција
Трп. маса ЈУКОН
 • Трп. маса ЈУКОН
 • Трп. маса ЈУКОН
 • Трп. маса ЈУКОН
 • Трп. маса ЈУКОН
 • Трп. маса ЈУКОН
 • Трп. маса ЈУКОН

Трп. маса ЈУКОН

12.600 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10090
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: Ф120 x 76 cm
 • Боја: Стакло со Кафена
 • Изработка: Изработена од стаклена плотна и фарбани метални ногари.
  Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS