Акција
Трп. маса НАЛИА

Трп. маса НАЛИА

12.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10190
Достапност: На залиха
Количина:

Димензии: 150 x 90 x 76 cm

Боја: Сонома

Материјал: Фиксна трп. маса изработена од медијапан.

  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Бесплатна испорака.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: table, show room, living room,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS