Акција
Трп. маса МЕРКУР
 • Трп. маса МЕРКУР
 • Трп. маса МЕРКУР

Трп. маса МЕРКУР

16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10016
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 160 x 90 х 76 cm 
 • Боја: 
 • - Бела
 • - Капучино
  Изработка: Трп. маса изработена од МДФ висок сјај, со хромирана ногарка и нерѓосувачка основа.
 • Бесплатна испорака.
 
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS