Акција
Трп. маса ПИКСЕЛ
  • Трп. маса ПИКСЕЛ

Трп. маса ПИКСЕЛ

16.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9606
Достапност: Out Of Stock
Количина:
  • Димензии: Ф120 x 75 cm
  • Боја: Бела со црна
  • Изработка: Изработена од фарбан медијапан плотна и основа во црн метал.
    Бесплатна испорака.

 

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS