Акција
Трп. маса Т-103
 • Трп. маса Т-103
 • Трп. маса Т-103
 • Трп. маса Т-103

Трп. маса Т-103

10.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 5916
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:
 • Димензии: 160(+40) x 90 х 77 cm
 • Боја: 
 • - Орев
 • - Црна
 • - Савона
  - Месина
  Изработка: Високо квалитетна иверка со дебелина 18мм и со механизам за продолжување од едната страна (40cm)
  Бесплатна испорака.
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS