Акција
Трп. маса АДРОН
 • Трп. маса АДРОН
 • Трп. маса АДРОН

Трп. маса АДРОН

10.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10215
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија АДРОН:


 • АДРОН 120
 • Димензии: 120 х 80 х 75 cm
 •  
 • АДРОН 140
 • Димензии: 140 х 80 х 75 cm
 •  
 • Боја: Бела Висок Сјај
  Изработка: Трп. маса изработена од медијапан висок сјај. Дебелина на плотна 4 cm и ногари 8 x 8 cm.
 • Бесплатна испорака.
 •  

 •  

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: трпезарија

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS