Трпезариски маси

Трпезариски маси

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Трп. маса РЕТРО
Димензии: 128(+30) x 79,5 х 76 cm Орев Боја: - Орев ​- Бела ..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Трп. маса ПОЛО
Димензии: 110(+60) x 70 х 76 cm Боја: - Бела со Кафени декорац..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Трп. маса МИРА
Димензии: 130(+35) x 80 х 78 cm Боја: Кафена Материјал: Тр..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Трп. маса ЛОТУС
Димензии: 128(+32) x 79 х 77,5 cm Боја: Црна Материјал: Трп.маса&nbs..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Трп. маса КЕЛЕБЕК
Димензии: 130(+34) x 80 х 76 cm Боја: - Бела со Црни декорации -..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Трп. маса ВЕРДИТЕ 160-220
Димензии: 160(+60) х 90 х 76 cm Боја: Светло Сива Изработка: Трпезари..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
Трп. маса ОПАЛ 160-200
Димензии: 160(+40) х 90 х 75 cm Боја:  - Бела Сјај Изработка: ..
26.900 ден.
без ДДВ: 22.797 ден.
Трп. маса ВИНД
Димензии: 160(+40) x 90 х 75,5 cm Боја: Бела Материјал: Tрп. маса со механ..
25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.
Трп. маса ТЕОНА
Димензии: 160(+40) x 90 х 75 cm Боја: Орев Материјал: Трп.маса изработена ..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Трп. маса ДАНА
Димензии: 160 x 90 х 75 cm Боја: Орев Материјал: Фиксна трп.маса изра..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Трп. маса ВАЛЕРИ
Димензии: 180 x 90 х 77 cm Боја: Бела Материјал: Фиксна трп. маса изр..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Трп. маса 7005
Димензии: 175 x 93 х 79 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од М..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Трп. маса 7004
Димензии: 175 x 93 х 79 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од М..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Трп. маса 7000
Димензии: 150 x 90 х 79 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од М..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Трп. маса МОКА 2
Димензии: 160(+40) x 90 х 76 cm Боја: Венге Материјал: Трп.маса со&nb..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Трп. маса МОКА 1
Димензии: 160(+40) x 90 х 76 cm Боја: Сонома Материјал: Трп.маса со м..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Трп. маса КАШМИР
Димензии: 160(+45) х 90 х 75 cm Боја: Бела Пиниа Изработка: Трп. маса со механ..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Трп. маса ПЕРИДОТ 160-200
Димензии: 160(+40) х 90 х 76 cm Боја: Сонома Изработка: Медијапан, ..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Трп. маса НАГОРЕ
Димензии: 160(+46) x 90 х 75 cm Боја: Сив Даб Материјал: Трп.маса изр..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Трп. маса КОПЕР
Димензии: 180(+40) x 90 х 76 cm Боја: Кафена Изработка: Трп. мас..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS