Акција
Трп. маса ЦИТРИНЕ 140-180
 • Трп. маса ЦИТРИНЕ 140-180
 • Трп. маса ЦИТРИНЕ 140-180
 • Трп. маса ЦИТРИНЕ 140-180

Трп. маса ЦИТРИНЕ 140-180

25.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9993
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 140-180 х 80 х 76 cm
 • Боја: Крем
 • Изработка: Трпезариска маса изработена од фарбан медијапан висок сјај. Има механизам за продолжување.
  Бесплатна испорака.
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS