Трпезариски маси

Трпезариски маси

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Трп. маса ПРОМЕТЕУС
Димензии: Ф80 x 73 cm Боја: Бела Изработка: Изработена од ф..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Трп. маса ЈУКОН
Димензии: Ф120 x 76 cm Боја: Стакло со Кафена Изработка: Из..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Трп. маса ЕКСПРЕС
Димензии: Ф90 x 76 cm Боја: Бела Изработка: Изработена од фарбан..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Трп. маса АЛБИ
Димензии: 160 x 90 х 75 cm Боја: Бела висок сјај Изработка: Фиксна ..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Трп. маса ДАРИА
Димензии: 180 x 90 х 76 cm  Боја:  - Бела со црна ..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Трп. маса МЕРКУР
Димензии: 160 x 90 х 76 cm  Боја:  - Бела - Капучи..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Трп. маса ПЕРЛ
Димензии: 160 х 80 х 76 cm Боја: Бела Изработка: Трпезариска маса изр..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Трп. маса ЏЕТ 140-180
Димензии: 140(+40) x 80 x 76 cm Боја:  - Бела - Црна Израбо..
25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.
Трп. маса ЦИТРИНЕ 140-180
Димензии: 140-180 х 80 х 76 cm Боја: Крем Изработка: Трпезариска маса..
25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.
-11%
Трп. маса ЛИОН
Димензии: 140 x 80 x 75 cm Боја: Бела Изработка: Фиксна трпеза..
15.900 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Трп. маса ОПАЛ 140-180
Димензии: 140-180 х 80 х 76 cm Боја:  - Бела Сјај - Крем Сјај ..
24.600 ден.
без ДДВ: 20.847 ден.
Трп. маса ШЕЛ
Димензии: 160 х 90 х 76 cm Боја: - Сива - Бела Изработка: ..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Трп. маса АВИНИОН
Димензии: 160(+40) x 90 х 74,8 cm Боја: Снежен Дабј Изработка: Трпеза..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
-13%
Трп. маса ЈАНЈА
Димензии: 120 x 80 x 77 cm Боја: Бела Изработка: Фиксна трп. мас..
13.900 ден.15.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Трп. маса КИТИ
Димензии: 160(+60) x 90 x 76 cm Боја: Бела Изработка: Растеглива трп. ..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
Трп. маса ПИНИОЛ
Димензии: 140(+40) x 80 x 76 cm Боја: Бела со Црна Изработка: Ра..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Трп. маса БОМБА
БОМБА 80 Димензии: 80 х 80 х 75 cm   БОМБА 140 Димензии: 140 ..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Трп. маса ХЕКТОР
Димензии: 160 x 90 x 76 cm Боја: Орев Изработка: Фиксна&nbs..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
Трп. маса ГРАБО
Димензии: 140(+40) x 90 x 75 cm Боја: Сонома Изработка: Растегли..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Трп. маса КАРА
Димензии: 160 x 90 x 76 cm Боја: Брест Изработка: Фиксна тр..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2018. UKION SHOPS