Трп. маса КАЛГАРИ
 • Трп. маса КАЛГАРИ
 • Трп. маса КАЛГАРИ
 • Трп. маса КАЛГАРИ
 • Трп. маса КАЛГАРИ
 • Трп. маса КАЛГАРИ

Трп. маса КАЛГАРИ

16.600 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10313
Достапност: Распродадено
Количина:
 • Димензии: 180 x 90 x 76 cm
 • Боја: 
 • - Орев
 • Изработка: Фиксна трп. маса, изработена од ламиниран медијапан во Орев боја со фарбани метални ногари.
  Бесплатна испорака.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS