Акција
Трп. маса ОПАЛ 140-180
 • Трп. маса ОПАЛ 140-180
 • Трп. маса ОПАЛ 140-180
 • Трп. маса ОПАЛ 140-180
 • Трп. маса ОПАЛ 140-180
 • Трп. маса ОПАЛ 140-180
 • Трп. маса ОПАЛ 140-180
 • Трп. маса ОПАЛ 140-180
 • Трп. маса ОПАЛ 140-180

Трп. маса ОПАЛ 140-180

24.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9898
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 140(+40) х 80 х 75 cm
 • Боја: 
 • - Бела Сјај
 • - Крем Сјај
 • Изработка: Трпезариска маса изработена во медијапан со хромирана основа и механизам за продолжување.
  Бесплатна испорака.
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS