Акција
Трп. маса ПЕЛИКАН

Трп. маса ПЕЛИКАН

18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10218
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 120(+40) х 80 cm
 • Боја: Бела
 • Изработка: Трпезариска маса изработена од Бела МДФ висок сјај плотна и столб со хромирана основа.
  Бесплатна испорака.
   
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS