Акција
Трп. маса РУТЕН
 • Трп. маса РУТЕН
 • Трп. маса РУТЕН

Трп. маса РУТЕН

19.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10308
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 160(+40) x 90 x 76 cm
 • Боја: 
 • - Сива со Орев
 • Изработка: Трп. маса со механизам за продолжување, изработена од фарбан медијапан во Сива боја и фарбани метални ногари во Орев боја.
  Бесплатна испорака.
 •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS