Акција
-6%
АГ ГАЛЕРИЈА П
32.670 ден.34.900 ден.
32.670 ден.34.900 ден.
-25%
Закачалка СИТИ 225
8.970 ден.11.900 ден.
8.970 ден.11.900 ден.
-9%
Кауч ТИКО
9.970 ден.10.900 ден.
9.970 ден.10.900 ден.
-10%
Комода 129
13.370 ден.14.900 ден.
13.370 ден.14.900 ден.
-19%
Лежај СОМИ
19.870 ден.24.600 ден.
19.870 ден.24.600 ден.
-23%
Ормар ОРГАНЗА
10.770 ден.13.900 ден.
10.770 ден.13.900 ден.
Трп. маса ШЕЛ
 • Трп. маса ШЕЛ
 • Трп. маса ШЕЛ
 • Трп. маса ШЕЛ

Трп. маса ШЕЛ

19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9995
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 160 х 90 х 76 cm
 • Боја:
 • - Сива
 • - Бела
 • Изработка: Трпезариска маса изработена од фарбан медијапан со плотна и основа од фарбано стакло.
 • Бесплатна испорака.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2019. UKION SHOPS