ТВ комода 2012
 • ТВ комода 2012
 • ТВ комода 2012

ТВ комода 2012

23.900 ден.
Димензии: Д: 220 cm  x  Ш: 41 cm  x  В: 53 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10653
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 220 х 41 х 53 cm
 • Боја: Орев
 • Изработка: ТВ комода изработена од МДФ во орев фурнир со декоратини елементи. Три фиоки со меко затворање и дрвени ногари.
 • *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS