Витрина КАШМИР
 • Витрина КАШМИР
 • Витрина КАШМИР
 • Витрина КАШМИР
 • Витрина КАШМИР

Витрина КАШМИР

17.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10604
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 78,3 х 48,2 х 210,3 cm
 • Боја: Бела Пиниа
 • Изработка: Витрина изработена во МДФ (лице) и иверка (корпус) со вклучено LED осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS