Клуб маса 4001
 • Клуб маса 4001

Клуб маса 4001

18.900 ден.
Димензии: Д: 115 cm  x  Ш: 70 cm  x  В: 41 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10660
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 115 x 70 х 41 cm
 • Боја: Орев
 • Изработка: Клуб маса изработена од висококвалитетен фурниран медијапан, кој се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Две фиоки со меко затворање и со декоративни елементи. Црни метални ногари.
  *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Клуб маса 4001 Димензии: 115 x 70 х 41 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од висококвалитетен фурниран медијапан, кој се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Две фиоки со меко затворање и со декоративни елементи. Црни метални ногари. *Производот се испорачува во кутија.. Category: Product #: 10660 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви