Клуб маса 4050

Клуб маса 4050

21.900 ден.
Димензии: Д: 114 cm  x  Ш: 69 cm  x  В: 42 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11476
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 114 x 69 x 41,5 cm
  • Боја: Орев со Златна
  • Изработка: Клуб маса изработена од специјален медијапан изработен со специјална постапка со што се добива уникатна структура на медијапан.
   Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар.
   Две фиоки со меко затворање и златни ногари.
  •  
   *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.
    
  •  
   • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
    
  •  
   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маса 4050 Димензии: 114 x 69 x 41,5 cm Боја: Орев со Златна Изработка: Клуб маса изработена од специјален медијапан изработен со специјална постапка со што се добива уникатна структура на медијапан. Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар. Две фиоки со меко затворање и златни ногари.   *Производот се испорачува монтира.. Category: Product #: 11476 Regular price: 21.900 ден. 21.900 Available from: Мебел - Ви