Трп. маса 7020
 • Трп. маса 7020

Трп. маса 7020

33.900 ден.
Димензии: Д: 156 cm  x  Ш: 91 cm  x  В: 78 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11478
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 156(+40) x 91 x 78 cm
 • Боја: Орев со Златна
 • Изработка: Трп. маса изработена од специјален медијапан изработен со специјална постапка со што се добива уникатна структура на медијапан.
  Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар.
  Механизам за продолжување и златни ногари.
  *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.
 •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: трпезарија

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Трп. маса 7020 Димензии: 156(+40) x 91 x 78 cm Боја: Орев со Златна Изработка: Трп. маса изработена од специјален медијапан изработен со специјална постапка со што се добива уникатна структура на медијапан. Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар. Механизам за продолжување и златни ногари. *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногар.. Category: Product #: 11478 Regular price: 33.900 ден. 33.900 Available from: Мебел - Ви