Мебел-Ви Виница

Menu
Your Cart

Телефон за нарачки
078-500-200, 078-558-800, 078-557-700

Бесплатна достава за нарачки над 8000 ден.

Ви нудиме професионална и брза монтажа на сите производи

Кажете збогум на долгото чекање. Достава на производи од залиха во рок од 7-10 дена

Нарачајте безбедно и сигурно од удобноста на Вашиот дом

Се што Ви треба за Вашиот дом - на едно место.

Мебел-Ви – Квалитет на кој му верувате веќе 26 години
"РАЗЛИКАТА ВО ИДЕНТИТЕТ по нарачка, не сериски произведено"
  • 125+ видови на ткаенини
  • Преку 20 разновидни колекции
  • Разновиден избор на должини и длабочини


@mebel_vi

Мебелот кој го нудиме доаѓа со гаранција за цел живот, потврдувајќи ја нашата посветеност кон квалитетот. Нашиот тим составен од искусни дизајнери носи со себе децении на искуство, способност и креативност за да донесе секој проект до ниво на совршенство.

Обезбедуваме услуги за домашни, трговски и деловни клиенти, вклучително и за хотелска индустрија, ресторани и канцелариски простори, нудејќи конкурентски цени за проекти од голем обем.

Претплатете се

Следете не @mebel_vi