Комода АДАМ

Комода АДАМ

17.900 ден.
Димензии: Д: 290.5 cm  x  Ш: 48 cm  x  В: 194 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12001
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 290,5 х 48 х 194 cm
 • - долен елемент за ТВ: 150 х 48 х 52 cm
 • - долен елемент висок: 70,5 х 40 х 194 cm
 • - долен елемент низок: 70 х 42,5 х 92 cm
 • - полица: 110 х 22 х 19 cm
 • Боја: Тортана со Бела Сјај
 • Изработка: Комода изработена од готов Медијапан во Бела боја и иверка (Тортана боја). Вклучено ЛЕД светло.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 •  

Монтажна шема
КОМОДА AДАМ

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода АДАМ Димензии: 290,5 х 48 х 194 cm - долен елемент за ТВ: 150 х 48 х 52 cm - долен елемент висок: 70,5 х 40 х 194 cm - долен елемент низок: 70 х 42,5 х 92 cm - полица: 110 х 22 х 19 cm Боја: Тортана со Бела Сјај Изработка: Комода изработена од готов Медијапан во Бела боја и иверка (Тортана боја). Вклучено ЛЕД светло. *Монтажата не е вклучена во цената.     ​Монтажна шема .. Category: Product #: 12001 Regular price: 17.900 ден. 17.900 Available from: Мебел - Ви