АГ АЈКА
 • АГ АЈКА
 • АГ АЈКА
 • АГ АЈКА
 • АГ АЈКА
 • АГ АЈКА
 • АГ АЈКА
 • АГ АЈКА
 • АГ АЈКА
 • АГ АЈКА
 • АГ АЈКА
 • АГ АЈКА
 • АГ АЈКА

АГ АЈКА

57.900 ден.71.900 ден.
Димензии: Д: 310 cm  x  Ш: 250 cm  x  В: 73 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10807
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 310 x 250 cm 
 • 3-тросед: L 205 x W 98 x H 73 - 80 cm
 • 2-двосед: L 140 x W 98 x H 73 -80 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 53 cm
 • Димензии за спиење: 125 x 175 cm
 •  
 • Боја: 
 • - Сива
 • - Крем
 • - Кафева
 • Изработка: Aголна гарнитура изработена во штоф. Со механизам за спиење на троседот. Метална конструкција и дрвени ногари.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi АГ АЈКА Димензии: 310 x 250 cm  3-тросед: L 205 x W 98 x H 73 - 80 cm 2-двосед: L 140 x W 98 x H 73 -80 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 53 cm Димензии за спиење: 125 x 175 cm   Боја:  - Сива - Крем - Кафева Изработка: Aголна гарнитура изработена во штоф. Со механизам за спиење на троседот. Метална конструкција и дрвени ногари.   ​ Согласно.. Category: Product #: 10807 Regular price: 57.900 ден. 57.900 Available from: Мебел - Ви