АГ АВАНТИ
 • АГ АВАНТИ
 • АГ АВАНТИ
 • АГ АВАНТИ
 • АГ АВАНТИ
 • АГ АВАНТИ
 • АГ АВАНТИ
 • АГ АВАНТИ
 • АГ АВАНТИ
 • АГ АВАНТИ

АГ АВАНТИ

46.900 ден.
Димензии: Д: 260 cm  x  Ш: 225 cm  x  В: 77 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10749
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 260 x 220 cm 
 • 3-тросед: L 165 x W 92 x H 77 - 97 cm
 • 2-двосед: L 222 x W 98 x H 77 -97 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 55 cm
 • Димензии за спиење: 128 x 198 cm
 •  
 • Опис: Модерна гарнитура со механизам за спиење и механизам на подигање за дополнителен простор за складирање.
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Сунѓер С-25, деб 11 cm обликуван
 • Подлога под наслон: Нееластична гуртна за наслон
 • Механизам на тросед: Метален, едноделен
 • Сунѓер на мех. за пуштање: Сунѓер Т-25, деб. 6 cm
 • Механизам на двосед: Механизам за подигање
 • Подлога на сунѓер за спиење: Иверица со деб. 1,6 cm
 • Ногари: Метални, црни
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.

 

 • АГ АВАНТИ 50.900 денари
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви АГ АВАНТИ Димензии: 260 x 220 cm  3-тросед: L 165 x W 92 x H 77 - 97 cm 2-двосед: L 222 x W 98 x H 77 -97 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензии за спиење: 128 x 198 cm   Опис: Модерна гарнитура со механизам за спиење и механизам на подигање за дополнителен простор за складирање. Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm Подлога под седиште: .. Category: Product #: 10749 Regular price: 46.900 ден. 46.900 Available from: Мебел - Ви