АГ ХАВАНА
 • АГ ХАВАНА
 • АГ ХАВАНА
 • АГ ХАВАНА
 • АГ ХАВАНА
 • АГ ХАВАНА
 • АГ ХАВАНА
 • АГ ХАВАНА
 • АГ ХАВАНА
 • АГ ХАВАНА
 • АГ ХАВАНА
 • АГ ХАВАНА

АГ ХАВАНА

42.210 ден.46.900 ден.
Димензии: Д: 255 cm  x  Ш: 175 cm  x  В: 95 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12502
Достапност: Out of Stock
Количина:

Димензии: 275 x 175 cm 

 • 3-тросед: L 170 x W 100 x H 75-95 cm
 • 2-двосед: L 175 x W 100 x H 75-95 cm
 • Височина на седиште: 47 cm
 • Длабочина на седиште: 52/59 cm
 • Димензии за спиење: 144 x 220 cm
 •  
 • Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн и со механизам за спиење.
 •  
 • Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн, механизам за спиење.
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-30, деб. 14 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Перници полнети со силиконски снегулки
 • Подлога под наслон: Конструкција
 • Механизам на тросед: Метален едноделен механизам
 • Ногари: Метални, црни
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.

 

 • АГ ХАВАНА 50.900 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ АПОЛО АГ АПОЛО
50.900 ден.45.810 ден.
50.900 ден.45.810 ден.
-10%
АГ ГРАНАДА АГ ГРАНАДА
55.900 ден.50.310 ден.
55.900 ден.50.310 ден.
-10%
АГ СПЕЦИА АГ СПЕЦИА
38.900 ден.35.010 ден.
38.900 ден.35.010 ден.
-10%
АГ КАЛИЈА АГ КАЛИЈА
49.900 ден.44.910 ден.
49.900 ден.44.910 ден.
-10%
АГ НАОМИ АГ НАОМИ
39.900 ден.35.910 ден.
39.900 ден.35.910 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS