АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА
 • АГ КАЛИЈА

АГ КАЛИЈА

44.910 ден.49.900 ден.
Димензии: Д: 275 cm  x  Ш: 232 cm  x  В: 77 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12571
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 275 x 232 cm
  3-тросед: L 179 x W 105 x H 77-95 cm
  2-тросед: L 323 x W 104 x H 77-95 cm

  Височина на седиште: 48 cm
  Длабочина на седиште: 57/55 cm
  Димензија за спиење: 125 x 200 cm
  • Опис: Модерна гарнитура со механизам за спуштање која нуди голема удобност.
  • Број на бои: Еднобојна
  • Седиште: Сунѓер HR-30, деб. 14 cm
  • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
  • Наслон: Сунѓер С-25, деб 12 cm обликуван
  • Подлога под наслон: Конструкција
  • Ногари: Метални, црни
  •  
  • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.

   

  АГ КАЛИЈА 53.900 денари

 • Бесплатна испорака.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ КАИРО АГ КАИРО
59.900 ден.53.910 ден.
59.900 ден.53.910 ден.
-10%
АГ ТАЊА АГ ТАЊА
33.900 ден.30.510 ден.
33.900 ден.30.510 ден.
-10%
АГ КОМО АГ КОМО
34.900 ден.31.410 ден.
34.900 ден.31.410 ден.
-10%
АГ СПЕЦИА АГ СПЕЦИА
38.900 ден.35.010 ден.
38.900 ден.35.010 ден.
-10%
АГ МИКА АГ МИКА
29.900 ден.26.910 ден.
29.900 ден.26.910 ден.
-10%
АГ ЛАНА АГ ЛАНА
25.900 ден.23.310 ден.
25.900 ден.23.310 ден.
-10%
АГ АВАНТИ АГ АВАНТИ
46.900 ден.42.210 ден.
46.900 ден.42.210 ден.
-10%
АГ МОРГАН АГ МОРГАН
44.900 ден.40.410 ден.
44.900 ден.40.410 ден.
-10%
АГ МАНГО АГ МАНГО
39.900 ден.35.910 ден.
39.900 ден.35.910 ден.
-10%
АГ ХАВАНА АГ ХАВАНА
46.900 ден.42.210 ден.
46.900 ден.42.210 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS