АГ ЛАНА
 • АГ ЛАНА
 • АГ ЛАНА
 • АГ ЛАНА
 • АГ ЛАНА

АГ ЛАНА

23.310 ден.25.900 ден.
Димензии: Д: 245 cm  x  Ш: 165 cm  x  В: 74 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10557
Достапност: Out of Stock
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 245 x 165 cm 
 • 3-тросед: L 153 x W 93 x H 74 / 85 cm
 • 2-двосед: L 163 x W 93 x H 74 / 85 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 50 / 70 cm
 • Димензии за спиење: 145 x 200 cm
 •  
 • Опис: Гарнитура со механизам за пуштање со можност за лева и десна (агол). Изработена во ограничен избор на комбинации на бои.
 • Број на бои: Двобојна
 • Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 10 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Перници полнети со дробен сунѓер
 • Подлога под наслон: Лесонит
 • Механизам на тросед: Метален, едноделен
 • Механизам на двосед: Дополнителен простор за скалдирање
 • Ногари: Пластични, кружни

 

Бесплатна испорака

 

Монтажна шема

АГ ЛАНА

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS