АГ МАНГО
 • АГ МАНГО
 • АГ МАНГО
 • АГ МАНГО
 • АГ МАНГО
 • АГ МАНГО
 • АГ МАНГО
 • АГ МАНГО
 • АГ МАНГО
 • АГ МАНГО
 • АГ МАНГО
 • АГ МАНГО
 • АГ МАНГО

АГ МАНГО

39.900 ден.
Димензии: Д: 255 cm  x  Ш: 175 cm  x  В: 94 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11238
Достапност: Out of Stock
Количина:

Димензии: 255 x 175 cm 

 • 3-тросед: L 155 x W 107 x H 77-94 cm
 • 2-двосед: L 175 x W 105 x H 77-94 cm
 • Височина на седиште: 45cm
 • Длабочина на седиште: 61 cm
 • Димензии за спиење: 129 x 222 cm
 •  
 • Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн, механизам за спиење.
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 10 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Сунѓер NF-25, деб 10 cm обликуван
 • Подлога под наслон: Конструкција
 • Механизам на тросед: Метален едноделен механизам
 • Ногари: Метални, црни
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.

 

 • АГ МАНГО 43.900 денари
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви АГ МАНГО Димензии: 255 x 175 cm  3-тросед: L 155 x W 107 x H 77-94 cm 2-двосед: L 175 x W 105 x H 77-94 cm Височина на седиште: 45cm Длабочина на седиште: 61 cm Димензии за спиење: 129 x 222 cm   Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн, механизам за спиење. Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 10 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гур.. Category: Product #: 11238 Regular price: 39.900 ден. 39.900 Available from: Мебел - Ви