АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА
 • АГ МИКА

АГ МИКА

26.910 ден.29.900 ден.
Димензии: Д: 260 cm  x  Ш: 190 cm  x  В: 95 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9857
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 260 x 190 cm 
 • 3-тросед: L 175 x W 100 x H 95 cm
 • 2-двосед: L 190 x W 85 x H 95 cm
  Височина на седиште: 48 cm
 • Длабочина на седиште: 58 / 71 cm
 • Димензија за спиење: 145 x 240 cm 
 •  
 • Опис: Аголна гарнитура со вклучен механизам за пуштање (спуштање наслон).
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер Т-30, деб. 12 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Перници полнети со дробен сунѓер
 • Механизам на тросед: Спуштање наслон
 • Ногари: Дрвени, конусни
 •  
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.
 •  

АГ МИКА од залиха 29.900 денари

АГ МИКА (платно категорија С) 34.900 денари

 • АГ МИКА (платно категорија Ф) 37.900 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ АПОЛО АГ АПОЛО
50.900 ден.45.810 ден.
50.900 ден.45.810 ден.
-10%
АГ ТЕСЛА АГ ТЕСЛА
52.900 ден.47.610 ден.
52.900 ден.47.610 ден.
-10%
АГ КАПРИСА АГ КАПРИСА
32.900 ден.29.610 ден.
32.900 ден.29.610 ден.
-10%
АГ ГРАНАДА АГ ГРАНАДА
55.900 ден.50.310 ден.
55.900 ден.50.310 ден.
-10%
АГ КАЛИЈА АГ КАЛИЈА
49.900 ден.44.910 ден.
49.900 ден.44.910 ден.
-13%
АГ МОРГАН АГ МОРГАН
44.900 ден.38.900 ден.
44.900 ден.38.900 ден.
Тагови: софа, sofa

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS