АГ МИНИ МОРГАН
 • АГ МИНИ МОРГАН
 • АГ МИНИ МОРГАН
 • АГ МИНИ МОРГАН
 • АГ МИНИ МОРГАН
 • АГ МИНИ МОРГАН

АГ МИНИ МОРГАН

32.310 ден.35.900 ден.
Димензии: Д: 270 cm  x  Ш: 175 cm  x  В: 78 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10899
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 270 х 175 х 78-92 cm  
 • страна 1: L 165 x W 88 x H 78-92 cm
 • страна 2: L 175 x W 105 x H 78-92 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 55 / 105 cm
 • Димензии за спиење: 130 x 215 cm
 • Бои: Еднобојна
 • Седиште: HR-35 сунѓер, деб 10 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над еластична гуртна памучно палто
 • Наслон: Сунѓер С-25, деб.11 cm обликуван
 • Механизам на троседМетален едноделен
 • Механизам на двоседДополнителен простор за складирање
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 •  
 • АГ МИНИ MOРГАН oд залиха 35.900 денари
 • АГ МИНИ MOРГАН (платно категорија С) 38.900 денари

  • АГ МИНИ МОРГАН (платно категорија Ф) 40.900 денари

   

  • Бесплатна испорака.
  •  

  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ ТЕСЛА АГ ТЕСЛА
52.900 ден.47.610 ден.
52.900 ден.47.610 ден.
-10%
АГ ГРАНАДА АГ ГРАНАДА
55.900 ден.50.310 ден.
55.900 ден.50.310 ден.
-10%
АГ КАЛИЈА АГ КАЛИЈА
49.900 ден.44.910 ден.
49.900 ден.44.910 ден.
-10%
АГ МИКА АГ МИКА
29.900 ден.26.910 ден.
29.900 ден.26.910 ден.
-10%
АГ АВАНТИ АГ АВАНТИ
46.900 ден.42.210 ден.
46.900 ден.42.210 ден.
-10%
АГ НОЛАН АГ НОЛАН
40.900 ден.36.810 ден.
40.900 ден.36.810 ден.
Тагови: софа, sofa

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS