АГ МОРГАН
 • АГ МОРГАН
 • АГ МОРГАН
 • АГ МОРГАН
 • АГ МОРГАН
 • АГ МОРГАН
 • АГ МОРГАН

АГ МОРГАН

38.900 ден.44.900 ден.
Димензии: Д: 260 cm  x  Ш: 214 cm  x  В: 78 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10840
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 260 x 214 cm 
 • 1 страна: L 165 x W 90 x H 78 - 92 cm
 • 2 страна: L 214 x W 94 x H 78 - 92 cm
 • Височина на седиште: 46 cm
 • Длабочина на седиште: 55 cm
 • Димензии за спиење: 128 x 190 cm
 •  
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 10 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Сунѓер С-25, деб. 11 cm, обликуван
 • Подлога под наслон: Нееластична гуртна за наслон
 • Механизам на тросед: Метален, едноделен
 • Сунѓер на мех. за пуштање: Сунѓер Т-25, деб. 6 cm
 • Подлога на сунѓер за спиење: Иверица со деб. 1,6 cm
 • Механизам на двосед: Дополнителен простор за складирање
 • Ногари: Метални, никловани
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 •  
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ ТЕСЛА АГ ТЕСЛА
52.900 ден.47.610 ден.
52.900 ден.47.610 ден.
-10%
АГ ГРАНАДА АГ ГРАНАДА
55.900 ден.50.310 ден.
55.900 ден.50.310 ден.
-10%
АГ КАЛИЈА АГ КАЛИЈА
49.900 ден.44.910 ден.
49.900 ден.44.910 ден.
-10%
АГ МИКА АГ МИКА
29.900 ден.26.910 ден.
29.900 ден.26.910 ден.
-10%
АГ АВАНТИ АГ АВАНТИ
46.900 ден.42.210 ден.
46.900 ден.42.210 ден.
-10%
АГ НОЛАН АГ НОЛАН
40.900 ден.36.810 ден.
40.900 ден.36.810 ден.
Тагови: софа, sofa

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS