АГ ПЕРЛА МОНДИВИ
 • АГ ПЕРЛА МОНДИВИ
 • АГ ПЕРЛА МОНДИВИ
 • АГ ПЕРЛА МОНДИВИ
 • АГ ПЕРЛА МОНДИВИ
 • АГ ПЕРЛА МОНДИВИ

АГ ПЕРЛА МОНДИВИ

69.900 ден.
Димензии: Д: 315 cm  x  Ш: 240 cm  x  В: 75 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11104
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 315 x 240 cm 
 • 3-тросед: L 225 x W 95 x H 75cm
 • 2-двосед: L 240 x W 95 x H 75 cm
 • Височина на седиште: 49 cm
 • Длабочина на седиште: 62 cm
 •  
 • Изработка: Aголна гарнитура од линијата Mondivi изработена во високо квалитетен штоф со 3 пернички. Класичен, а истовремено модерен дизајн. Нагласени линии надополнети со метални никел ногари.
   
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 •  

  AГ ПЕРЛА избор боја 73.900 денари

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi АГ ПЕРЛА МОНДИВИ Димензии: 315 x 240 cm  3-тросед: L 225 x W 95 x H 75cm 2-двосед: L 240 x W 95 x H 75 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 62 cm   Изработка: Aголна гарнитура од линијата Mondivi изработена во високо квалитетен штоф со 3 пернички. Класичен, а истовремено модерен дизајн. Нагласени линии надополнети со метални никел ногари.   *Цената се однесува за ограничен.. Category: Product #: 11104 Regular price: 69.900 ден. 69.900 Available from: Мебел - Ви