АКЦИЈА

Супер намалени производи.
ПОВЕЛЕТЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Стол К-321 Стол К-321
Д: 45 x Ш: 55 x В: 84 cm
Димензии: 45 x 55 х 84 cm - димензии на седечки дел: 41 х 40 cm ..
3.951 ден.4.390 ден.
без ДДВ: 3.348 ден.
Бифе ЛИНА
Д: 180 x Ш: 42 x В: 90 cm
Димензии: 180 х 42 х 90 cm Боја: Бела со Артисан Изработка: Бифе изработено од..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Трп. маса КОРДОБА
Д: 160 x Ш: 90 x В: 76 cm
Димензии: 160(+40) x 90 x 76cm Боја:  - Артисан со Гаранада ..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Комода СТАТУС Комода СТАТУС
Д: 280 x Ш: 43 x В: 190 cm
Димензии: 280 х 43 х 190 cm - елемент за ТВ: 200 х 43 х 50 cm - горна полица: ..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Бифе ЕНКАНТО Бифе ЕНКАНТО
Д: 173.3 x Ш: 45 x В: 93 cm
Димензии: 173,5 х 45 х 93,6 cm Боја: Бел Бор Изработка: Класилниот, ..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
-12%
Клуб маса ГАЛАКТИК Клуб маса ГАЛАКТИК
Д: 90 x Ш: 90 x В: 40 cm
Димензии: 90 x 90 х 40 cm Боја: Бетон / Даб Сонома (како на сликата) Изработка:&nbs..
6.424 ден.7.300 ден.
без ДДВ: 5.444 ден.
-10%
Стол КАПРИ ДУО Стол КАПРИ ДУО
Д: 47 x Ш: 56 x В: 93 cm
Димензии: 47 x 56 х 93 cm - димензии на седечки дел: 44 х 44 cm - висина ..
3.501 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.967 ден.
-10%
Стол КОНИ ДУО Стол КОНИ ДУО
Д: 48 x Ш: 54 x В: 84 cm
Димензии: 48 x 54 х 84 cm - димензии на седечки дел: 40 х 42 cm - висина ..
3.771 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 3.196 ден.
-12%
Клуб маса ЕМИЛИ Клуб маса ЕМИЛИ
Д: 110 x Ш: 60 x В: 42 cm
Димензии: 110 x 60 х 42 cm Боја: Златен Даб Изработка: Клуб..
9.592 ден.10.900 ден.
без ДДВ: 8.129 ден.
Тросед ПЕРЛА МОНДИВИ Тросед ПЕРЛА МОНДИВИ
Д: 253 x Ш: 95 x В: 75 cm
Димензии: L 253 x W 95 х H 75 cm Височина на седиште: 49 cm Длабоч..
35.900 ден.
без ДДВ: 30.424 ден.
ТВ Комода ЛОМБАРДО ТВ Комода ЛОМБАРДО
Д: 156 x Ш: 41.3 x В: 41.5 cm
Димензии: 156 х 41,3 x 41,5 cm Боја: Даб со Црна Висок Сјај. Изработка:&n..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Трп. маса НЕПАЛ Трп. маса НЕПАЛ
Д: 160 x Ш: 90 x В: 75 cm
Димензии: 160(+46) x 90 x 75 cm Боја: Брамберг смрека (како на сликата)..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
-12%
Клуб маса НЕПАЛ Клуб маса НЕПАЛ
Д: 120 x Ш: 60 x В: 45 cm
Димензии: 120 x 60 х 45 cm Боја: Брамберг смрека (како на сликата) ..
8.712 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.383 ден.
-10%
Детска соба КОЛАЖ Детска соба КОЛАЖ
Димензии:  - лежај: 125 х 205,7 х 84,7 cm - димензии за душек: 120 х 200 c..
44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
Комода КРАНЧ
Д: 213 x Ш: 41.3 x В: 184 cm
Димензии: 213 х 41,3 х 184 cm - Елемент за ТВ: 163 x 41 x 36 cm - Долен елемент: 50..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
ТВ комода БРУГИЈА ТВ комода БРУГИЈА
Д: 161 x Ш: 52.7 x В: 43.9 cm
Димензии: 161 х 52,7 х 43,9 cm Боја: Бела со темносива (корпус) и Бела сјај (лиц..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
ТВ комода АТЕНШАН ТВ комода АТЕНШАН
Д: 160 x Ш: 52 x В: 40 cm
Димензии: 160 х 52 х 40 cm Боја: Сив даб со бело Изработка: ТВ комода изработе..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
ТВ комода РОКХАМПТОН ТВ комода РОКХАМПТОН
Д: 182 x Ш: 52 x В: 52 cm
Димензии: 182,9 х 52,7 х 52,6 cm Боја: Бел бор  Изработка: ТВ комода..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
-12%
Клуб маса ТУЛУЗА Х Клуб маса ТУЛУЗА Х
Д: 120 x Ш: 55 x В: 41 cm
Димензии: 120 x 55 х 41 cm Боја: Мед Орев Изработка: Клуб маса&..
8.712 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 7.383 ден.
-12%
Клуб маса МАРИНА Клуб маса МАРИНА
Д: 110 x Ш: 60 x В: 39 cm
Димензии: 110 x 60 х 39 cm Боја: Даб Изработка: Клуб маса израб..
10.472 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 8.875 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01