Душек Алегро Елеганс
 • Душек Алегро Елеганс
 • Душек Алегро Елеганс

Душек Алегро Елеганс

3.955 ден.4.599 ден.
Димензии: Д: 190 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 20 cm
Производител: Allegro душеци
Шифра на производ: 8082
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија Алегро Елеганс:

Како се изработува Allegro Elegance

 • 1. Штепувана обвивка составена од:
 •     - Антиалергиско и антибактериско платно
 •     - Сунѓер со дебелина 0.8 cm и густина 18 kg/m3
 •     - Вата
 •     - Платно - Ретекс
 • 2. Супер тврд сунѓер со дебелина 1 cm и густина 25 kg/m3
 • 3. Филц
 • 4. Жичано јадро бонел 14цм
 • 5. Филц
 • 6. Супер тврд сунѓер со дебелина 1 cm и густина 25 kg/m3
 • 7. Странично поставен сунѓер со густина 20 kg/m3
 • 8. Рачки со вентилациони отвори
 • Висина на душекот: 20 cm
 •  

Опис: Универзален душек, кој се препорачува за сите луѓе. Се изработува со користење на квалитетно платно, пријатно на допир со антиалергиски својства.

Душекот спаѓа во економични душеци.


 • Достапни димензии и цени:

 

 • ► 80 x 190 cm - 4.599 денари  3.955 денари (Попуст до 2ри Септември)
 • ► 90 x 190 cm - 4.990 денари  4.291 денари (Попуст до 2ри Септември)
 • ► 90 x 200 cm - 4.990 денари  4.291 денари (Попуст до 2ри Септември)
 • ► 160 x 200 cm - 8.699 денари  7.481 денари (Попуст до 2ри Септември)
 • ► 180 x 200 cm - 8.999 денари  7.739 денари (Попуст до 2ри Септември)
   
  Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS