АГ АПОЛО
 • АГ АПОЛО
 • АГ АПОЛО
 • АГ АПОЛО
 • АГ АПОЛО
 • АГ АПОЛО
 • АГ АПОЛО

АГ АПОЛО

45.810 ден.50.900 ден.
Димензии: Д: 280 cm  x  Ш: 220 cm  x  В: 96 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 5670
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 280 x 220 cm 
 • 3-тросед: L 180 x W 101 x H 96 cm
 • 2-двосед: L 220 x W 101 x H 96 cm
 • Височина на седиште: 48 cm
 • Длабочина на седиште: 58 cm
 • Димензии за спиење: 130 x 200 cm
 •  
 • Опис: Аголна гарнитура со механизми за потпирање на глава. Избор со или без механизам за спиење.
 • Број на бои: Еднобојна или двобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Сунѓер С-25, обликуван
 • Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон
 • Механизам на тросед: Метален, едноделен
 • Сунѓер на мех. за пуштање: Сунѓер Т-30, деб. 5 cm
 • Подлога на сунѓер за спиење: Иверица со деб. 1,6 cm
 • Механизам за глава: Подесувачки механизам
 • Ногари: Никловани
 •  
 • *Цената се однесува за фиксна гарнитура.
 •  
 • АГ АПОЛО со механизам за спиење 55.900 денари
 •  
 • Бесплатна испорака.

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ ТЕСЛА АГ ТЕСЛА
52.900 ден.47.610 ден.
52.900 ден.47.610 ден.
-10%
АГ КАИРО АГ КАИРО
59.900 ден.53.910 ден.
59.900 ден.53.910 ден.
-10%
АГ МОНА АГ МОНА
45.900 ден.41.310 ден.
45.900 ден.41.310 ден.
-10%
АГ СПЕЦИА АГ СПЕЦИА
38.900 ден.35.010 ден.
38.900 ден.35.010 ден.
-10%
АГ МИКА АГ МИКА
29.900 ден.26.910 ден.
29.900 ден.26.910 ден.
-10%
АГ МАНГО АГ МАНГО
39.900 ден.35.910 ден.
39.900 ден.35.910 ден.
-10%
АГ ХАВАНА АГ ХАВАНА
46.900 ден.42.210 ден.
46.900 ден.42.210 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS