Комода АТЕНШАН
 • Комода АТЕНШАН
 • Комода АТЕНШАН
 • Комода АТЕНШАН
 • Комода АТЕНШАН
 • Комода АТЕНШАН
 • Комода АТЕНШАН
 • Комода АТЕНШАН
 • Комода АТЕНШАН
 • Комода АТЕНШАН

Комода АТЕНШАН

41.900 ден.
Димензии: Д: 290 cm  x  Ш: 52.1 cm  x  В: 209.3 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13145
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 290 х 52,1 х 209,3 cm
 • - ТВ елемент за: 139,9 x 52,1 x 49,3 cm
 • - Висок елемент: 60,2 x 34,2 x 209,3 cm
 • - Низок елемент: 89,9 x 34,2 x 138,9,3 cm
 • - Полица: 140 x 24 x 29 cm
  Боја: Бела со сив даб
 • Изработка: Комода изработена од Медијапан (лице) и висококвалитетна иверка (корпус). Стаклени полици. ЛЕД осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Комода АТЕНШАН Димензии: 290 х 52,1 х 209,3 cm - ТВ елемент за: 139,9 x 52,1 x 49,3 cm - Висок елемент: 60,2 x 34,2 x 209,3 cm - Низок елемент: 89,9 x 34,2 x 138,9,3 cm - Полица: 140 x 24 x 29 cm Боја: Бела со сив даб Изработка: Комода изработена од Медијапан (лице) и висококвалитетна иверка (корпус). Стаклени полици. ЛЕД осветлување. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите,.. Category: Product #: 13145 Regular price: 41.900 ден. 41.900 Available from: Мебел - Ви